Prowadzona przez Panią Annę Gałązkiewicz Poradnia Dobry Dietetyk należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Poradnię wyróżnia bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem oraz bardzo wysoka jakością świadczonych usług. Zakres usług obejmuje przygotowywanie indywidualnych spersonalizowanych Programów Żywieniowych dla osób pragnących się odchudzić i poprawić sylwetkę, ale również borykających się z różnego rodzaju schorzeniami wymagającymi specjalnego odżywiania organizmu.

Odpowiednio dobrana dieta może również doskonale wspierać i uzupełniać zabiegi kosmetyczne i upiększające sprawiając, że oczekiwane efekty będą szybsze i wyraźniejsze. Dlatego z myślą o Klientkach (ale również Klientach;)) Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE rozpoczynamy z Panią Anią współpracę w zakresie porad żywieniowych.
Już wkrótce, bo 30.03.2019 Pani Ania będzie gościem Centrum Kosmetologii. Będzie to doskonała okazja do poznania tajników żywienia wspierającego efekty kosmetologii i podpytanie o praktyczne zalecenia do stosowania na co dzień. Dla chętnych będzie możliwość skorzystania z profesjonalnej analizy masy i składu ciała oraz otrzymania atrakcyjnego opracowania wyników tych pomiarów i indywidualnych zaleceń dietetycznych. Osoby uczestniczące w konsultacjach będą też miały okazję wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez nasze Centrum Kosmetologii i Poradnię Dobry Dietetyk.