Upięcie

Upięcie to fryzura składająca się z upinanych pojedynczo pasm włosów np. prostych, skręconych, pofalowanych, w lokach czy puklach. Upięcie może być proste lub asymetryczne (delikatnie podpięte z jednej strony).

Fryzury wieczorowe

Fryzury wieczorowe to szerokie pole do popisu dla koków, fal i loków. Uczesanie kreujemy do okoliczności, stroju, indywidualnych predyspozycji klientki oraz do nastroju w jakim chce się znaleźć w danym miejscu i czasie. Planując wieczorne wyjście bądź urządzając uroczyste przyjęcie musimy pamiętać, że włosy będą naszą wizytówką i odpowiednio uczesane dodadzą szyku każdej kreacji. To właśnie w fryzurach wieczorowych możemy swobodnie nawiązać do stylu lat 20 czy 30-stych, oraz pofantazjować z krótkimi włosami rodem z lat 50-tych.

Kok

Kok to fryzura, której podstawą są włosy zebrane w jednym miejscu, np. w formie końskiego ogona, a następnie upięte, skręcone, splecione czy zwinięte. Potocznie kokiem nazywa się również upięcie oraz formy upięte na głowie, a wykonane z warkoczy i plecionek. Przy fryzurze jaką jest kok istnieje możliwość zastosowania dodatków, biżuterii lub kwiatów.

Fryzury ślubne

Dla pełnego komfortu i satysfakcji panien młodych zalecamy umówienie się na fryzurę próbną. Podczas wizyty przedślubnej ustalamy charakter fryzury, dobieramy ją do kształtu twarzy, gatunku włosów i sukienki. W dniu wykonywania próby mile widziany welon (jeżeli jest przewidziany) by dopasować upięcia.