1. Karta rabatowa ,,Moja Karta Klienta” jest kartą imienną i może otrzymać ją każdy klient, który wyrazi chęć uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym.
2. Użytkownikiem karty jest osoba, której imię i nazwisko widnieje na karcie.
3. W salonie mamy następujące strefy piękności: Zabiegi na twarz, Pielęgnacja dłoni i stóp, Fryzjerstwo, Strzyżenie męskie, Masaże.
4. Każde 50 zł (wyjątek stanowi strzyżenie męskie) wydane w jednej ze stref piękności w dniu wizyty = 1 stempelek na kartę rabatową.
5. Do każdej ze stref przysługuje oddzielna karta rabatowa.
6. Nowym klientom proponujemy kartę z upustem – 10zł po zdobyciu dziesięciu stempelków, natomiast naszym stałym klientom upust przy piątym i dziesiątym stempelku (łącznie kwota 30zł).
7. Rabat w postaci odliczenia określonej kwoty nie jest przenoszony na żadną inną czy kolejną wizytę i może być wykorzystany TYLKO i WYŁĄCZNIE w dniu przybicia stempelka.
8. Program nie obejmuje zakupu kosmetyków, ofert promocyjnych, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (botox, wypełnianie kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, mesotherm), pakietów seryjnych, realizacji bonów podarunkowych oraz ich zakupu.
9. Kartę należy okazać na koniec każdej wizyty osobie wykonującej zabieg bądź osobie z recepcji.
10. Karty nie można odsprzedać lub oddać innej osobie.
11. ,,Moja Karta Klienta’’ ważna jest przez rok od momentu jej wydania.
12. Klient akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie w momencie pierwszego użycia karty.
13. Program lojalnościowy ,,Moja Karta Klienta” oraz jego regulamin obowiązuje od 05.02.2019r.
14. Regulamin programu lojalnościowego ,,Moja Karta Klienta” znajduje się na naszej stronie www.image-kozienice.pl oraz w recepcji.
15. Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej ,,Image” zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie programu lojalnościowego ,,Moja Karta Klienta”.