CENTRUM KOSMETOLOGII i MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

dr. n. med. Aneta Wójcik kosmetolog, trycholog medyczny

Nazywam się Aneta Wójcik. Od kilkunastu lat jestem Kosmetologiem. 28 czerwca 2016 roku na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem: „Badania sebumetryczne i rewiskometryczne skóry twarzy u kobiet w okresie menopauzy po zastosowaniu wybranych peelingów chemicznych” oraz po złożeniu przepisanych egzaminów uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej nadany uchwałą Rady Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jestem autorką i współautorką publikacji: „Skin surface lipids and their measurement” Post Dermatol Alergol 2011; 28(6): 498-505, “The influence of hormones on skin lipids in women during menopause” Rev Menopausal 2012; 1: 41-44, „Influence of azelaic and mandelic peels on sebum secretion in ageing women” Post Dermatol Alergol 2013; 30(3): 140-145,Influence of the complex of retinol–vitamin C on skin surface lipids” J Cosm Dermatol 2015; 14(2): 92-99, a następna jest już przyjęta do wydruku. Czeka mnie jeszcze dużo pracy i wiele wyzwań. Nie boję się bo wyzwania nadają sens mojemu życiu…

Praca zawodowa sprawia mi wiele przyjemności, jest moją pasją. Ciągle czuję niedosyt wiedzy więc na bieżąco uczestniczę w wielu szkoleniach oraz Kongresach Kosmetologicznych. Dzięki temu mogę zapewnić moim Klientkom i Klientom zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na najwyższym poziomie.

 

Pragnę polecić Państwu zabiegi dla cer z problemami, wspomagające leczenie trądziku pospolitego i różowatego oraz przebarwień skóry. Jeśli przetestowałeś mnóstwo kosmetyków i nie znalazłeś rozwiązania problemu, nie widzisz poprawy i nie możesz poradzić sobie z problemami dotyczącymi Twojej skóry, zapraszam na konsultację diagnostyczną i ustalenie indywidualnej terapii zabiegowej.

 

PIĘKNO I ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI ORAZ WEWNĘTRZNA HARMONIA
TO EFEKT PROFESJONALNEJ OBSŁUGI CAŁEGO ZESPOŁU NASZEGO CENTRUM

Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej „IMAGE” istnieje na rynku od września 2004 roku. Przez ten okres dzięki profesjonalnej obsłudze i miłej atmosferze zdobyliśmy wielu wiernych klientów i odpowiednią renomę. Nasze wysiłki zostały docenione, gdyż w styczniu 2011 roku „IMAGE” dostało nominację „Brylantowe Gwiazdy” Clients Choice Awards 2011 na Najlepszy Salon Urody w Kozienicach. W listopadzie 2012 roku Centrum Kosmetologii zostało przeniesione do nowej, większej siedziby w Kozienicach na ul. Sławną 39, co pozwoliło na poszerzenie naszej oferty o usługi fryzjerskie dla pań i panów oraz rozbudowę gałęzi Wellness & Spa.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i wyselekcjonowana kadra pracująca pod czujnym okiem specjalisty dr n. med. kosmetolog Anety Wójcik. Nasze doświadczenie, oraz szkolenia pomagają ciągle poszerzać i aktualizować wiedzę, tak aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zabiegi z zakresu kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej, trychologii oraz fizjoterapii poprzedzane są konsultacją a następnie wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie w oparciu o bezpieczne technologie stosowane w wielu klinikach na świecie. Nasz zespół dołoży wszelkich starań by w miłej i dyskretnej atmosferze sprostać Państwa oczekiwaniom.